Расписание занятий

панядзелак

 

1 кл

                   2 кл

                    3 кл 

1

Беларуская літаратура

Фізічная культура і здароўе

Чалавек і свет

2

Беларуская мова

Матэматыка

Беларуская мова

3

Матэматыка

Руская мова

Нямецкая мова

4

Гадзіна здароўя і спорту

Выяўленчае мастацтва

Беларуская літаратура

5

 

 

Выяўленчае мастацтва

6

 

 

 

7

 

 

 

аўторак

1

Беларуская літаратура

Руская літаратура

Матэматыка

2

Беларуская мова

Руская мова

Русская мова

3

Матэматыка

Матэматыка

Руская літаратура

4

Выяўленчае мастацтва

Чалавек і свет

Нямецкая мова

5

 

 

Музыка

6

 

 

 

7

 

 

 

серада

1

Фізічная культура і здароўе

Беларуская мова

Руская мова

2

Матэматыка

Фізічная культура і здароўе

Руская літаратура

3

Руская мова

Матэматыка

Нямецкая мова

4

Працоўнае навучанне

Беларуская літаратура

Матэматыка

5

 

Асновы бяспекі жыцядз.

Фізічная культура і здароўе

6

 

 

 

7

 

 

 

чацвер

1

Беларуская літаратура

Руская літаратура

Руская мова

2

Беларуская мова

Руская мова

Матэматыка

3

Музыка

Працоўнае навучанне

Гадзіна здароўя і спорту

4

 

Музыка

Працоўнае навучанне

5

 

Гадзіна здароўя і спорту

 

6

 

 

 

7

 

 

 

пятніца

1

Чалавек і свет

Беларуская літаратура

Беларуская літаратура

2

Матэматыка

Беларуская мова

Беларуская мова

3

Фізічная культура і здароўе

Матэматыка

Матэматыка

4

Выяўленчае мастацтва

 

Асновы бяспекі жыцядз.

5

 

 

Фізічная культура і здароўе

6

 

 

 

7

 

 

 

 

 

 

4 кл

                   5 кл

                    6 кл 

панядзелак

1

Руская мова

Гісторыя

Нямецкая мова

2

Матэматыка

Фізічная культура і здароўе

Матэматыка

3

Фізічная культура і здароўе

Матэматыка

Беларуская літаратура

4

Нямецкая мова

Руская мова

Працоўнае навучанне

5

Выяўленчае мастацтва

Руская літаратура

Працоўнае навучанне

6

 

 

Мастацтва

7

 

 

 

аўторак

1

Чалавек і свет

Нямецкая мова

Беларуская мова

2

Матэматыка

Беларуская мова

Нямецкая мова

3

Нямецкая мова

Матэматыка

Геаграфія

4

Беларуская мова

Беларуская літаратура

Матэматыка

5

Беларуская літаратура

Працоўнае навучанне

Гісторыя

6

Працоўнае навучанне

 

 

7

 

 

 

серада

1

Нямецкая мова

Матэматыка

Беларуская мова

2

Матэматыка

Руская мова

Матэматыка

3

Руская мова

Гадзіна здароўя і спорту

Руская мова

4

Руская літаратура

Чалавек і свет

Фізічная культура і здароўе

5

 

Руская літаратура

Інфарматыка

6

 

Нямецкая мова

Руская літаратура

7

 

 

 

чацвер

1

Асновы бяспекі жыцядз.

Фізічная культура і здароўе

Руская літаратура

2

Беларуская мова

Нямецкая мова

Матэматыка

3

Беларуская літаратура

Беларуская мова

Руская мова

4

Фізічная культура іздароўе

Матэматыка

Гісторыя

5

Музыка

Беларуская літаратура

Нямецкая мова

6

 

 

Гадзіна здароўя і спорту

7

 

 

 

пятніца

1

Гадзіна здароўя і спорту

Матэматыка

Беларуская мова

2

Руская мова

Руская мова

Фізічная культура і здароўе

3

Матэматыка

Гісторыя

Руская мова

4

Руская літаратура

Беларуская мова

Біялогія

5

 

Асновы бяспекі і жыццядз.

Матэматыка

6

 

Мастацтва

Беларуская літаратура

7

 

 

 

 

 

 

7 кл

                   8 кл

                    9 кл 

панядзелак

1

Руская мова

Матэматыка

Беларуская  літаратура

2

Біялогія

Нямецкая мова

Беларуская мова

3

Гісторыя

Фізіка

Біялогія

4

Матэматыка

Мастацтва

Працоўнае навучанне

5

Нямецкая мова

Фізічная культура і здароўе

Матэматыка

6

Фізічная культура іздароўе

Працоўнае навучанне

Русская  мова

7

 

 

Фізічная культура і здароўе

аўторак

1

Матэматыка

Хімія

Гісторыя

2

Геаграфія

Біялогія

Матэматыка

3

Хімія

Беларуская  мова

Фізіка

4

Беларуская мова

Геаграфія

Біялогія

5

Беларуская літаратура

Матэматыка

Нямецкая мова

6

Фізіка

Беларуская літаратура

Грамадазнаўства

7

 

 

 

серада

1

Матэматыка

Руская літаратура

Інфарматыка

2

Беларуская мова

Нямецкая мова

Хімія

3

Біялогія

Матэматыка

Беларуская літаратура

4

Нямецкая  мова

Руская мова

Матэматыка

5

Фізіка

Беларуская мова

Нямецкая мова

6

Інфарматыка

Гадзіна здароўя і спорту

Фізіка

7

Гадзіна здароўя і спорту

Інфарматыка

 

чацвер

1

Нямецкая мова

Гісторыя

Матэматыка

2

Мастацтва

Руская мова

Гадзіна здароўя і спорту

3

Матэматыка

Нямецкая мова

Гісторыя

4

Руская  літаратура

Матэматыка

Нямецкая мова

5

 

Геаграфія

Руская мова

6

 

 

Руская літаратура

7

 

 

 

пятніца

1

Руская мова

Гісторыя

Хімія

2

Гісторыя

Біялогія

Матэматыка

3

Фізічная культура іздароўе

Матэматыка

Беларуская мова

4

Матэматыка

Руская літаратура

Гісторыя  

5

Беларуская літаратура

Хімія

Геаграфія  

6

Працоўнае навучанне

Фізіка

Фіз ічная культура і здароўе

7

Працоўнае навучанне

Фізічная культура и здароўе

 

 

 

Расклад

інфармацыйных і класных гадзін

 

Клас

Назва

Дзень

Час

Настаўнік

    1

   

Інфармацыйная гадзіна

панядзелак

08.20-08.50

Ярыжанец А.І.

Класная гадзіна

чацвер

11.50-13.25

Ярыжанец А.І.

    2

Інфармацыйная гадзіна

панядзелак

08.20-08.50

Навіцкая І.А.

Класная гадзіна

пятніца

11.50-13.25

Навіцкая І.А.

 3

Інфармацыйная гадзіна

панядзелак

08.20-08.50

Смольнік І.І.

Класная гадзіна

пятніца

13.45-14.30

Смольнік І.І.

 4

Інфармацыйная гадзіна

панядзелак

08.20-08.50

Мокіч А.У.

Класная гадзіна

пятніца

08.00-08.45

Мокіч А.У.

5

Інфармацыйная гадзіна

панядзелак

08.20-08.50

Зеневіч А.Д.

Класная гадзіна

чацвер

08.00-08.45

Зеневіч А.Д.

6

Інфармацыйная гадзіна

панядзелак

08.20-08.50

Казлоў А.Р.

Класная гадзіна

чацвер

08.00-08.45

Казлоў А.Р.

7

Інфармацыйная гадзіна

панядзелак

08.20-08.50

Рэўтовіч Т.Э.

Класная гадзіна

аўторак

18.00-18.45

Рэўтовіч Т.Э.

8

Інфармацыйная гадзіна

панядзелак

08.20-08.50

Рэўтовіч Т.Э.

Класная гадзіна

аўторак

18.00-18.45

Рэўтовіч Т.Э.

9

Інфармацыйная гадзіна

панядзелак

08.20-08.50

Рудаўская В.М.

Класная гадзіна

чацвер

08.00-08.45

Рудаўская В.М.