План работы школы на осенних каникулах
01.11.2021План выхаваўчай работы на асенніх канікулах
Дата |
Назва мерапрыемства |
Час правядзення |
Месца правядзення |
Адказныя |
Панядзелак 01.11.2021 |
1. Работа школьнага аздараўленчага лагера з дзённым прыбываннем “Усмешка” |
08.30-16.00 |
Кабінет пачатковых класаў |
Навіцкая І.А. Буднік М.М. |
2. Спаборніцтвы па настольнаму тэнісу |
09.00-09.50 |
Рэкрыацыя ўстановы адукацыі |
Кліміхін В.Г. |
|
3. Творчая майстэрня “Восеньскія самадзелкі”
|
10.00-11.00 |
Кабінет пачатковых класаў |
Ярыжанец А.І. |
|
4. Індывідуальныя заняткі па падрыхтоўцы да дзён творчасці і спаборніцтваў пачатковай школы і рэспубліканскіх інтэлектуальных конкурсаў |
11.00-13.00 |
Кабінеты па прадметах |
Настаўнікі-прадметнікі
|
|
5. Прафесійны мерыдыян “Прафесіі майго мікрарайона”(7-9) |
13.00-14.00 |
Кабінет нямецкай мовы |
Рэўтовіч Т.Э. |
|
6. Інтэрактыўны занятак “Планета талерантнасці” |
10.30-11.30 |
Кабінет гісторыі |
Зеневіч А.Д. |
|
РАБОТА ГУРТКОЎ І СЕКЦЫЙ: |
||||
“Спартыўныя гульні” |
10.00-11.00 |
Спартыўная зала |
Кліміхін В.Г |
|
“Юны турыст” |
13.00-14.40 |
Спартыўная зала |
Шаўцоў А.Г. |
|
“Турыст” |
14.50-16.30 |
Спартыўная зала |
Шаўцоў А.Г. |
|
Аўторак 02.11.2021 |
1. Работа школьнага аздараўленчага лагера з дзённым прыбываннем “Усмешка” |
08.30-16.00 |
Кабінет пачатковых класаў |
Ляўшевіч Н.А. Мокіч А.У. |
2. Індывідуальныя заняткі па падрыхтоўцы да дзён творчасці і спаборніцтваў пачатковай школы і рэспубліканскіх інтэлектуальных конкурсаў |
09.00-11.00 |
Кабінет пачатковых класаў Кабінеты па прадметах |
Настаўнікі пачатковых класаў Настаўнікі-прадметнікі
|
|
3. Квэст-гульня з элементамі даследвання “Экалагічная прагулка” |
10.00-11.00 |
Кабінет пачатковых класаў |
Смольнік І.І. |
|
4. Акцыя “Першыя канікулы. На канікулы з флікерам” (1-9 класы) |
11.30-12.30 |
Кабінет пачатковых класаў |
Ярыжанец А.І. |
|
5. Гульня-віктарына а правах і абавязках інтэрнет-карыстальнікаў “Павуціна” (5-9) |
12.50-13.50 |
Кабінет інфарматыкі |
Шавель У.У. |
|
РАБОТА ГУРТКОЎ І СЕКЦЫЙ: |
||||
Хор “Вясёлыя ноткі” |
13.30-14.30 |
Кабінет пачатковых класаў |
Ляўшэвіч Н.А. |
|
Серада 03.11.2021 |
1. Работа школьнага аздараўленчага лагера з дзённым прыбываннем “Усмешка” |
08.30-16.00 |
Кабінет пачатковых класаў |
Смольнік І.І. Ярыжанец А.І. |
2. Індывідуальныя заняткі па падрыхтоўцы да дзён творчасці і спаборніцтваў пачатковай школы і рэспубліканскіх інтэлектуальных конкурсаў |
09.00-11.00 |
Кабінет пачатковых класаў Кабінеты па прадметах |
Настаўнікі пачатковых класаў Настаўнікі-прадметнікі
|
|
3. Спартыўнае спабпрніцтва “Я-чэмпіён” (1-5 класы) |
11.40-12.40 |
Спартыўная зала |
Кліміхін В.Г. |
|
4. Падарожжа па краіне “Здароў’я” “Правільнае снеданне – захаванне здароў’я” (1-4 класы) |
10.00-11.00 |
Кабінет пачатковых класаў |
Мокіч А.У. |
|
5. Патрыятычная прастора “Знакамітыя землякі нашага краю” (1-7 класы)
|
10.30-11.30 |
Кабінет 6 класа |
Буднік М.М. |
|
РАБОТА ГУРТКОЎ І СЕКЦЫЙ: |
||||
“Спартыўныя гульні” |
10.00-11.00 |
Спартыўная зала |
Кліміхін В.Г. |
|
“Юны турыст” |
13.00-14.40 |
Спартыўная зала |
Шаўцоў А.Г. |
|
“Турыст” |
14.50-16.30 |
Спартыўная зала |
Шаўцоў А.Г. |
|
“Спадчына” |
15.50-17.30 |
Кабінет пачатковых класаў |
Чалевіч А.С. |
|
“Выток” |
14.00-15.40 |
Кабінет пачатковых класаў |
Чалевіч А.С. |
|
Чацвер 04.11.2020 |
1. Работа школьнага аздараўленчага лагера з дзённым прыбываннем “Усмешка” |
08.30-16.00 |
Кабінет пачатковых класаў |
Кліміхін В.Г. Рудаўская В.М. |
2. Індывідуальныя заняткі па падрыхтоўцы да дзён творчасці і спаборніцтваў пачатковай школы і рэспубліканскіх інтэлектуальных конкурсаў |
09.00-11.00 |
Кабінеты па прадметах |
Настаўнікі-прадметнікі
|
|
3. Бяседа с элементамі дыскусіі “Кожны выбірае па сабе” (7-9 класы) |
11.00-12.00 |
Кабінет 9 класа |
Шавель У.У. |
|
4. Інтерактыўная гульня “Матэматычная карусель” (2-6 класы) |
10.30-11.30 |
Кабінет фізікі |
Рэўтовіч Т.Э. |
|
5. Дзелавая гульня “Сам сабе адвакат. Правілы даверу” (7-9 класы) |
11.30-12.30 |
|
|
|
6.Брэйн-рынг “Фаўна Беларусі” (1-5 класы) |
12.30-13.30 |
Кабінет 6 класа |
Зеневіч А.Д. |
|
РАБОТА ГУРТКОЎ І СЕКЦЫЙ: |
||||
Хор “Вясёлыя ноткі” |
13.30-14.30 |
Кабінет пачатковых класаў |
Ляўшэвіч Н.А. |
|
Пятніца 05.11.2020 |
1. Работа школьнага аздараўленчага лагера з дзённым прыбываннем “Усмешка” |
08.30-16.00 |
Кабінет пачатковых класаў |
Рэўтовіч Т.Э. Зеневіч А.Д. |
2. Індывідуальныя заняткі па падрыхтоўцы да дзён творчасці і спаборніцтваў пачатковай школы і рэспубліканскіх інтэлектуальных конкурсаў |
09.00-11.00 |
Кабінеты па прадметах |
Настаўнікі-прадметнікі
|
|
3. Вясёлыя старты “На здаровай і вясёлай хвалі” |
09.30-11.00 |
Спартыўная зала |
Кліміхін В.Г. |
|
4. Інтэлектуальны марафон “Гонкі за лідэрам” (1-5 класы) |
11.30-12.30 |
Кабінет пачатковых класаў |
Навіцкая І.А. |
|
5. Пазнавальная гульнёвая праграма “Па прасторам роднай Беларусі” |
10.30-11.30 |
Кабінет 6 класа |
Буднік М.М. |
|
РАБОТА ГУРТКОЎ І СЕКЦЫЙ: |
||||
“Спартыўныя гульні” |
10.00-12.00 |
Спартыўная зала |
Кліміхін В.Г. |
|
“Вытокі” |
14.00-15.40 |
Кабінет пачатковых класаў |
Чалевіч А.Ч. |
|
“Спадчына” |
15.50-17.30 |
Кабінет пачатковых класаў |
Чалевіч А.В. |